Poděkování za pomoc při financování rehabilitačního pobytu v centru Adeli: Terezka Votavová II

Ráda  bych touto cestou poděkovala za pomoc při financování rehabilitačního pobytu v Adeli centru v Piešťanech. Pobyt proběhl od 6. 8. do 25. 8. 2012 a naše 10letá dcera Terezka díky úžasné intenzivní rehabilitaci udělala zas velký pokrok ve svém boji s DMO.

Výrazně si zlepšila chůzi po schodech a hlavně ze schodů, která jí před pobytem dělala značné potíže tím, že velmi výrazně vtáčela levou nožičku dovnitř, teď jde krásně rovně, dokáže nohy bez potíží střídat. Také, a to je pro nás obrovskou radostí, se jí zlepšilo držení zad, podsazení pánve a vtáčení nožiček do vnitřní rotace při chůzi je zřetelně menší.

Z čehož jsme neskutečně šťastni neboť  Terezce hrozí derotační subtrochanterická operace obou kyčelních kloubů. Díky Adeli metodě věříme, že je i jiná cesta nežli jen operační  velmi těžký zákrok s nejistým koncem.

Terezka pobyt zvládala velmi dobře, s rehabilitační skupinou skvěle spolupracovala a své zlepšování zdravotního stavu si dokázala a dokáže vychutnat plnými doušky. Stále chce chodit a chodit a co je úplná nádhera snaží se i kopat do míče a hrát fotbal.

Z Terezčiných pokroků a její výrazného zlepšení zdravotního stavu jsme nesmírně šťastni a ještě jednou Vám moc, moc děkujeme za pomoc.

Terezka, Lenka a Leoš Votavovi

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz