4. konference zemského ředitelství Pavla Horáka, OVB

V sobotu 9. března 2019 proběhla 4. konference zemského ředitelství Pavla Horáka s Dobrým skutkem.

Konference je celodenní akce, kdy přes den je školící část (přednášky od kolegů i externích školitelů), tato školení jsou prokládána povyšováním a vyhodnocováním nejlepších. Na celodenní konferenci navazuje maškarní afterparty.

Na dar pro Dobrý skutek se peníze sbírají tak, že si účastníci akce mohou koupit lístky do tomboly (dárky do tomboly nám dávají partnerské společnosti), dále mohou přispět jakoukoliv částkou dle svého uvážení a to pak přispívají nejen spolupracovníci, ale také zástupci partnerských společností či hosté akce.

Tentokrát byla koncepce trochu jiná a nedošlo k žádnému oficiálnímu předání šeku s částkou. Posíláme hromadnou fotku účastníků letošní konference. 

Letos ředitelství Pavla Horáka pomohlo krásnou částkou 104 979 Kč dvěma dětem k tolik potřebným rehabilitacím: Tamarce Lerche a Štěpánkovi Nepovímovi.

Obě děti se narodily jako zdravá miminka. Když se začaly opožďovat ve vývoji, absolvovaly různá vyšetření, včetně genetického. U obou dětí byla, bohužel, zjištěna genetická vada. Speciální rehabilitace jsou pro ně nutností, aby jim nahradily to, co obvykle u zdravých dětí zařídí příroda.

Díky letošnímu daru se celková částka, kterou našim žadatelům od roku 2009 již pomohlo zemské ředitelství Pavla Horáka, vyšplhala na úžasných 841 507 Kč.

Děkujeme zemskému řediteli Pavlu Horákovi za jeho dlouhodobou podporu Dobrého skutku a za to, že navíc každý rok umožní konat dobré skutky i svým kolegům a partnerům!

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz