Dobré skutky již tradičně tam, kde se snoubí krása s talentem

Už po třiadvacáté se konala v Plzni soutěž krásy a talentu Dívka Talent 2019. Deset nejkrásnějších a nejtalentovanějších dívek z celé republiky se divákům představilo v plzeňském Parkhotelu v sobotu 28. září, a to v tématu Kniha džunglí. Jednalo se o finále ČR, které se konalo pod záštitou MŠMT a radního města Plzně Davida Šloufa, který byl zároveň i předsedou poroty.

Finalistky se ve strhující show představily celkem ve čtyřech disciplínách - rozhovor, volná disciplína, cvičení jumping a módní přehlídka. Vítězkou se na základě hodnocení poroty stala Natálie Karásková z Háje u Duchcova. Na druhém místě se umístila Gabriela Zajícová z Ústí nad Labem, na třetím pak Monika Ponížilová z Holešova u Brna. Titul Dívka foto následně získala Leontýna Kuchařová z Jirkova, Dívkou sociálních sítí se stala Veronika Hádková z Plzně.

Výše uvedené informace jsou jistě zajímavé, ale nejzásadnější informací pro naši organizaci je fakt, že se v rámci soutěže Dívka Talent 2019 již počtvrté pořádala sbírka pro našeho klienta. Letos jím byl tříletý Vilém Bizub, který potřebuje finanční prostředky na opakované speciální rehabilitace.

Akce to byla nádherná a srdce dárců štědrá. Ze vstupného, dražby kalendáře velkého formátu s fotografiemi soutěžících dívek a darů příchozích do zapečetěné kasičky se nakonec nasbíralo nečekaných

50 272 koruny!!!

Loňský rekord padl!!!

Šek s první částí daru byl mamince malého Viléma předán přímo na jevišti Parkhotelu. Druhá část daru byla po kontrole úřadu vložena přímo na účet Dobrého skutku a celá částka 50 272 Kč bude Vilémem také postupně vyčerpána na speciální cvičení, které kvůli dětské mozkové obrně potřebuje.

Všem soutěžícím, jejich rodinným příslušníkům, ostatním divákům a hlavně organizátorům… zkrátka všem dárcům patří náš upřímný dík!

PS: A jen pro přehled o stoupající tendenci charitativních úspěchů akce Dívka Talent malé ohlédnutí:

Akce Dívka Talent pomohla v uplynulých ročnících již třem našim žadatelům

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz