Fashion for Live aneb móda pro Dobrý skutek

Občas se stane, že tzv. „chytám kočku za ocas“, tedy že se s některým článkem, s některou zprávou nebo poděkováním poněkud opozdím. To však neubírá nic na upřímnosti sdělení, které právě čtete.

Dámy Kateřina a Anetka vyběhly na Ještěd a pak se přidaly k dalším organizátorkám tradiční dobroskutkové akce s názvem Fashion for live.

Někdy si říkám, jak by Dobrý skutek bez těchto a jim podobných dobrých duší vypadal. Nesmírně si vážíme dárců, kteří nelení a svou energii, čas, organizační a motivační schopnosti (a nezřídka i poměrně hodně peněz) vloží do organizace charitativních akcí pro Dobrý skutek. Všichni žijeme v uspěchaném světě a často nestihneme ani vlastní úkoly, proto si opravdu velmi cením lidí, kteří darují svůj čas dobré věci!

Fashion for Live, který se konal v sobotu 2. 2. 2019 opět v Liberci, již má své stálé příznivce. Podle organizátorek se úroveň darovaného oblečení i návštěvnost natolik zvýšila, že musely dokonce částečně omezit počet nakupujících, aby vše organizačně zvládly a aby to, jak se říká, „klaplo“. 
I přes výše zmíněné opatření byl letošní výtěžek rekordní!

Celkovou částku 38 285 korun se organizátorky rozhodly věnovat Honzíku Wranovi, který je také z Liberce! Dar tedy „zůstane doma“. Obnos bude sloužit k úhradě speciálního kočárku xRover od firmy REHA, čímž pomůžeme nejen Honzíkovi, ale i Honzíkově mamince a celé jejich rodině lépe užívat aktivního života. Snadná manipulace a hmotnost kočárku je v kopcovitém terénu největším bonusem.

Děkuji tedy všem, kteří se na Fashion for live organizačně podíleli. Ráda bych jmenovitě poděkovala alespoň těm hlavním, tedy: Kateřině Hykelové, Máše Pjankové, Romaně Šauerové
a Žofii Huškové – nové posile organizačního týmu. Děkuji také všem, kteří přispěli použitým,
ale přesto stále hezkým oblečením ze svých šatníků, i těm, kteří přišli do „bazárku“ nakoupit
a udělali tím dobrý skutek! Jen tak dál :-)!

Bára Hrubá

Poděkování: Honzík Wrana

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz