Vánoce za firemními dveřmi a dobré skutky

Firemní setkání u příležitosti blížících se vánočních svátků a konce roku se konají dle možností prakticky celý prosinec a někdy je pro velký počet akcí setkání dokonce přeloženo do roku dalšího.

V případě skupiny KKCG je však tradicí, že se její vedení, zaměstnanci, zástupci obchodních partnerů i přátelé scházejí již v 1. polovině prosince. Nejinak tomu bylo i letos a tradicí zůstalo i to, že byl Dobrý skutek přizván jako příjemce finančních vánočních darů!

Ve čtvrtek 6. 12. se v Praze v holešovickém podniku Mecca sešli z pohledu charity velmi dobrosrdeční hosté. Akce začala v 19:00 a jak je zvykem, hosté se scházeli postupně. Proběhlo přivítání moderátorem i panem Karlem Komárkem, předsedou představenstva skupiny KKCG, který zároveň zhodnotil téměř uplynulý rok a poděkoval všem kolegům za spolupráci. Bylo z mého pohledu velmi sympatické, že zmínil i Dobrý skutek a vyzval své hosty k přispění na dva naše klienty: Veroniku Fojtíkovou a Jaroslava Čermáka. Jeho výzvu všichni vyslyšeli a my jsme byli okolo 21. hodiny v příjemném problému – do naší kasičky se bankovky už prostě nevešly :-) Udělali jsme tedy mezisoučet, kasičku vyprázdnili a hosté ji do 22. hodiny opět vrchovatě naplnili! Po losování tomboly mojí kolegyní Markétou Šarochovou pak pan Karel Komárek vybranou částku dorovnal svým darem do rovných

300 000 korun!!!

Jsem dobrovolným předsedou organizace Dobrý skutek 14. rok. S děkováním za dary mám tedy, dalo by se říci, poměrně bohatou praxi. Přesto mi někdy chybí slova! Konečná suma mne opravdu ohromila! Děkuji především vedení skupiny KKCG v čele s panem Komárkem za to, že Dobrý skutek ke svým vybraným akcím pravidelně zve, tedy že nás jako charitu vlastně „adoptovalo“ :-) Děkuji všem hostům za štědré dary! Každý dal, kolik mohl nebo chtěl a podívejte se na ten úžasný výsledek! Díky vám totiž nebudou obdarováni jen Veronika a Jaroslav, …

Čermák Jaroslav

  50 000 Kč

Asistenční služby

Fojtíková Veronika

100 000 Kč

Elektrický vozík

 

… ale ještě i další klienti Dobrého skutku:

Myslivec Jaroslav 

  31 505 Kč

Mechanický vozík

Škopková Blanka

  79 250 Kč

El. pohon k mechanickému vozíku

Zrnečková Isabela

  40 200 Kč

Sluchadla

Celkem 

300 955 Kč

 

 

Jsem stále více přesvědčena o tom, že síla pomoci je především ve stmelení lidí stejného smýšlení, lidí, kteří nejsou lhostejní k osudům těch méně šťastných!

Díky všem a krásné Vánoční svátky i úspěšný rok 2019!

 

Za tým Dobrého skutku Bára Hrubá

 

Poděkování od Veroniky Fojtíkové

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz