Vernisáž obrazů a dar pro Adámka
  • Akce
  • /
  • 09.12.2022

Vernisáž obrazů a dar pro Adámka

Naše organizace Dobrý skutek dostala krásnou nabídku - příslib daru z vernisáže obrazů paní Aleny Štůskové. Z našich žadatelů jsme vybrali příběh Adámka Gabriela Mihála, kterému dar pomůže uhradit speciální rehabilitace v Centru Hájek.

Vernisáž se uskutečnila ve čtvrtek 24. listopadu v Poděbradech a z našeho pohledu byla velice úspěšná. Díky štědrosti dárců byl výtěžek z aukce pro Adámka celých 22 000 Kč.

Zeptali jsme se autorky dobrého nápadu, jak to všechno začalo:

Malování se věnuji teprve 3 roky, našla jsem kreativní způsob trávení svého volného času, který mě nesmírně naplňuje. Vycítilo to i okolí a z jejich strany přišel návrh uspořádat výstavu, která se s pomocí Městské knihovny v Poděbradech uskutečnila v těchto dnech.

Vernisáž byla přirozeným vyústěním výstavy, a také milým setkáním s přáteli a blízkými, které moje umění zajímá. Automaticky mě napadlo nakreslit obrazy do dobročinné aukce a spojit před Vánoci příjemné chvíle s užitečným skutkem. Charitativní organizaci Dobrý skutek mi doporučila přítelkyně.

Já velice děkuji všem, co se vernisáže zúčastnili a aukcí, či dobrovolným příspěvkem přispěli na pomoc Adámkovi."
Alena

I my za Adámka děkujeme všem dárcům za jejich příspěvky a předáváme poděkování od jeho maminky:

Milá nadace, milí dárci,

tímto Vám moc děkuji za velikou pomoc a podporu. Jsem moc ráda, že žijeme v době, která tuto pomoc umožňuje.

Jako matka mám možnost se o dítě plnohodnotně postarat a díky Vám mu dopřát životně důležitou léčbu. V naší historii není moc období, kdy by toto bylo možné... Jsme za to velice vděční... Můžeme být spolu a smíme napravovat, co se dá. Díky Vám.

Jen mě trochu mrzí, že Vám nemůžeme poděkovat osobně.
Krásné Vánoce, krásný svět nám všem.

Srdečně a s láskou Jana a Adámek 

PS: Výstavu obrazů Aleny Štůskové můžete v knihovně v Poděbradech navštívit až do 16. prosince. 

vernisaz_pozvanka.jpg