Naši klienti
100%

50 000 Kč

50 000 Kč

Účel sbírky: Terénní vozík

Lukáš Sadílek

Vážení dárci, obracím se na Vás s prosbou o finanční pomoc při zrealizování nákupu speciálního terénního vozíku Mountain Trike pro mého syna Lukáše Sadílka, který se narodil v roce 1994 s diagnózou rozštěp páteře.

Dle informací, které nám byly poskytnuty, měl být Lukáš po všech zdravotních stránkách nemohoucí. Tomu jsme nemohli uvěřit a bojovali, jak jen jsme mohli. Nelze ani popsat celé roky naší snahy a nelze vylíčit problémy, které nás potkávaly. Přes veškerou snahu tato diagnóza Lukáše upoutala na invalidní vozík. Lukáš má mnoho zálib a koníčků. Velice vynikal v plavání, absolvoval i závody s krásným umístěním, ale po dalších zdravotních problémech musel plavání opustit. Největším jeho koníčkem zůstala jízda v přírodě a návštěva přírodních památek. Bez naší pomoci to ale na běžném mechanickém vozíku nezvládne, příroda skýtá veliké překážky a nástrahy, i pro nás všechny je to fyzicky velice náročné. Lukášův sen je, aby nebyl tolik závislý na pomoci druhých. Na internetu objevil speciální vozík do přírody Mountain Trike, který dokáže překonat nemalé přírodní překážky. Lukáš měl možnost si tento speciální vozík vyzkoušet a byl nadšený. Ráda bych mu jeho sen splnila, ale není to v mých silách.

Nákup vozíku je velice nákladný, jeho pořízení vyjde na částku 137 000 Kč. Oslovili jsme různé nadace, které nám již přislíbily finanční pomoc, stále nám však chybí částka 50 000 Kč. Lukáš pobírá invalidní důchod a s odkladem studuje obchodní akademii. Žijeme v pronajatém domě, který umožňuje základní potřeby při pohybu Lukáše na invalidním vozíku. Velice si vážím každé možné pomoci a moc za ni s Lukášem děkujeme.

Lenka Sadílková, maminka

Dobrým skutkem pro Lukáše Sadílka je finanční příspěvek ve výši 50 000 Kč na terénní vozík Mountain Trike.

Lukáš Sadílek
Dobřany
Telefon: 601147191

Přihlášení k odběru novinek klienta: Lukáš Sadílek.

Tato sbírka byla naplněna

Kdo nás podpořil

  • 20 000 Kč

    Anonymní dárce 16.11.2017
  • 1 000 Kč

    Lukáš Máca 09.10.2017
  • 29 000 Kč

    1% dárci Broker Consulting 05.10.2017

Díky všem, darovali jste již celkem 50 000 Kč!

Symbol hvězdičky (*) informuje, že dar dosud není na našem účtu. Pokud jej neobdržíme do měsíce po záznamu daru, bude tento smazán a odečten.