Naši klienti
100%

58 000 Kč

58 000 Kč

Účel sbírky: rehabilitační program

Sebastian Mann

Vážení dárci, jsme rodiče malého Sebastiánka, který se narodil před čtyřmi lety a s sebou si na svět přinesl kombinované onemocnění. 

Sebastianka narození jej trápí opožděný psychomotorický vývoj, spasticita dolních končetin, trupová hypotonie a oční vada. Sebíček prozatím sám nesedí, neleze a nechodí. Pohybuje se válením sudů. Zatím se sám nenají, ale usilovným cvičením a stálou pílí se snažíme vše postupně dohnat.

Dojíždíme do denního stacionáře v Hájku u Rokycan, kde syn absolvuje 2x týdně rehabilitaci. Další dva dny Sebík dojíždí na ergoterapii do Plzně v Centru Na Dvorku. Rehabilitace v Hájku na jeden den vyjdou na 600 Kč a ergoterapie stojí stejně. Doma ve volných dnech se Sebíkem cvičíme také. Navštěvujeme neurorehabilitace Therasuit, klinického logopeda, neurologa, ergoterapii a ve volném čase hipoterapii. Onemocnění zároveň ovlivňuje mentální vývoj Sebíčka. Díky neprožitým vjemům a absenci pohybových činností se nevyrovná stejně starým dětem. Máme za sebou již pět intenzivních neurorehabilitačních pobytů v Centru Hájek u Rokycan a jeden pobyt v Arpidě v Českých Budějovicích, kde se snažíme Sebíčkovi zpevnit tělíčko a posunout syna zase o kousek dál. Velkým parťákem je pro Sebíka jeho devítiletý bráška Oliver, který je zároveň i velkým pomocníkem. Rád si s bráškou hraje a snaží se ho motivovat a mnoho věcí naučit.

Chceme pro našeho syna jen to nejlepší a věříme, že díky cvičení a velkému úsilí se zdravotní stav Sebíka zlepší. Pro Sebíka je cvičení velice důležité, proto prosíme o finanční pomoc na další potřebnou neurorehabilitaci v Centru Hájek. Doposud jsme se snažili financovat vše převážně z našich zdrojů a s pomocí rodiny, ale vše je velice finančně nákladné. Jelikož je Sebík po celý den odkázaný na pomoc druhé osoby, není zatím v našich silách, aby do rodiny finančně přispívali oba rodiče.

Jeden čtrnáctidenní rehabilitační program v Centru Hájek stojí 58 000 Kč. Dovolili bychom si Vás požádat o pomoc pro Sebíka s úhradou tohoto programu.

Děkujeme za Vaší pomoc.
Sebík, Lucie a Petr Mannovi

Dobrým skutkem pro Sebastiana Manna je finanční dar ve výši 58 000 Kč na úhradu rehabilitačního programu Therasuit v Centru Hájek.

Lucie Mannová
Plzeň
Tel: 776621419

Tato sbírka byla naplněna

Kdo nás podpořil

  • 58 000 Kč

    Zemské ředitelství Pavla Horáka, OVB 21.04.2021

Díky všem, darovali jste již celkem 58 000 Kč!

Symbol hvězdičky (*) informuje, že dar dosud není na našem účtu. Pokud jej neobdržíme do měsíce po záznamu daru, bude tento smazán a odečten.