• Z naší pošty
  • /
  • 10.05.2021

Poděkování: Sebastian Mann

Vážení dárci, chtěli bychom Vám za celou naši rodinu od srdce poděkovat za pomoc v podobě finančního daru pro našeho syna Sebastiánka, který brzy oslaví své 5. narozeniny. Díky Vaší štědrosti mohl Sebík absolvovat další, pro něj velice důležitý neurorehabilitační pobyt v Hájku u Rokycan.

Neurorehabilitace mu velice pomáhají zpevnit tělíčko a posunout ho jak po fyzické stránce, tak i po mentální stránce kupředu.  Radujeme se z dalšího pokroku, který Sebík díky velké intenzitě cvičení a všech doprovodných terapií dělá.

Sebíka od narození trápí trupová hypotonie, kvůli které má velice oslabené svaly v oblasti trupu a velmi špatně se drží ve vyšších pozicích. Dále má Sebík spasticitu dolních končetin. Intenzivní neurorehabilitace mu pomáhají nastavit správné pohybové vzorce a posílit svaly tak, aby mohl sám lézt a později udělat své první krůčky.

Máme za sebou již 9 neurorehabilitačních pobytů a Sebík se dokáže sám posadit, po bytě se svým specifickým plazením dostane kamkoli a díky velké motivaci se nám daří dorozumívat pomocí rukou a pár slov. Díky skvělému bráškovi Oliverkovi se Sebík naučí další potřebné dovednosti. Je to velký bojovník a šikula a velmi se snaží na všech terapiích spolupracovat. To je pro nás opravdu to nejdůležitější.

Ještě jednou děkujeme, že na to vše nejsme sami, a že existují lidé jako Vy, kteří se snaží pomáhat. Bez Vaší pomoci není v našich silách financovat náklady na neurorehabilitace, bez kterých se Sebastiánek neobejde.

S pozdravem
Sebík a rodiče Mannovi