Poděkování: Pavel Kurušta

Dobrý den, posílám Vám fotografie elektrického pohonu Twion 24 k mechanickému invalidnímu vozíku, který se mi podařilo získat i díky vaší laskavé pomoci.

Mám  najeto již téměř 90 kilometru a můžu jen chválit, jak úžasná pomůcka to je. Nejenže mi dopomáhá při uvádění vozíku do pohybu, ale dokáže i v režimu tempomatu udržovat udanou rychlost a já jen koriguji zatáčení do stran pomocí obručí. Bez přídavného pohonu jsem  kvůli bolestivému onemocnění ramen jízdu na mechanickém vozíku již nebyl schopen zvládat, pouze krátké úseky. Nyní zvládám i trasy dlouhé 3 kilometry, bez bolestí, bez únavy a ve vší spokojenosti.

Velká škoda, že takovéto úžasné pomůcky u nás nejsou vedené jako zdravotnické prostředky a tím pádem na ně nedosáhnou ti co je potřebují a kterým by nejen zkvalitnili život, ale  možná i  předešly následným neduhům spojeným s užíváním mechanických vozíků, jako se to stalo mě. 

Já jsem měl to nesmírné štěstí, že jste se rozhodli mi na základě mé prosby pomoci s financováním pomůcky a za to jsem vám z celého srdce vděčen. Celá rodina stále vzpomínáme na loňské úžasné setkání na golfu v Karlštejně.

Přeji vám všem, ať Vás zdraví a dobrá nálada neopouští, a štěstí Vás provází.

Hezký den všem!
Pavel Kurušta, Beroun

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz